Beyin

İstanbul Nörocerrahi ve Ağrı Merkezi'nde beyin hastalıklarında en az invazif ancak en efektif tedavi yaklaşımlarını sunuyoruz. İyi huylu beyin tümörleri ve damar anomalilerini içeren pek çok hastalık cerrahi gerektirmeden seri filmler ile tedavi edilebilir ve edilmelidir.

Beyin

Eğer gerekir ise seçilmiş beyin tümörleri, trigeminal nevralji, anevrizmalar damar anomalileri ve pek çok diğer durumda mikrocerrahiler hekimlerimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır. Op.Dr. Kerem Bıkmaz dünyanın en büyük beyin cerrahı Sn. Ord. Prof. Mahmut Gazi Yaşargil'in son kuşak öğrencisidir. Dr. Bıkmaz kariyeri boyunca opere edilemez denilen yüzlerce beyin tümörü ve anerizma cerrahisini başarı ile uygulamıştır.

Beyin hastalıklarının cerrahi dışı tedavisi Anerizma ve AVM lerin endovasküler koil ve embolizasyon ile tedavisini ve seçilmiş beyin tümörleri ve hastalarında stereotaktik radyocerrahi (Gammaknife) içerir.

Tedavi Ettiğimiz Beyin Hastalıkları

  • Beyin Tümörleri
  • Anevrizmalar
  • Arteryovenöz Malfarmasyon
  • Trigeminal Nevralgi
  • Hipofiz Tümörleri

Uzmanlık Alanları


İLETİŞİM BİLGİLERİ

INCA İSTANBUL NÖROCERRAHİ VE AĞRI MERKEZİ
Dikilitaş Mahallesi, Hakkı Yeten Cd. Selenium Plaza, 10/C Blok Kat:13 Şişli, İstanbul, Türkiye

INCA İSTANBUL NÖROCERRAHİ VE AĞRI MERKEZİ
Dikilitaş Mahallesi, Hakkı Yeten Cd. Selenium Plaza, 10/C Blok Kat:13 Şişli, İstanbul, Türkiye

Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik

© 2024 Op. Dr. Kerem Bıkmaz. All Rights Reserved.

Bu sitedeki bilgiler doktor ya da eczacıya danışmanın yerine geçmez. Sitedeki bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı değildir.
Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler hastane ortamında uygulanmaktadır.

ByFlash Agency

Please publish modules in offcanvas position.