Beslenme ve Diyet Uzmanı Merve Başgöze

INCA KLİNİK - Ağrısız Yaşam Akademisi

2011 yılında üniversite hayatına başladığından beri Beslenme ve Diyetetik alanında çalışmalarına keyifle devam etmektedir. Aktarmak istediği bilgiyi güler yüz ile; anlatarak, göstererek ve gösterdiğini uygulatarak öğretmenin ne kadar etkili bir yöntem olduğunu henüz öğrenciyken tecrübe etmiş ve çalışma hayatında bu yöntemi kendime ilke edinmiştir.

2015 yılında Medipol Üniversitesi’nden başarıyla mezun olan Merve Başgöze, mezuniyetin hemen ardından Koç Holding bünyesinde bulunan Ram Sigorta, Opet Fuchs ve Tofaş firmalarına kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti vermiştir.

Kadir Has Üniversitesi bünyesinde yer alan Chefschool Aşçılık okulunda 2015-2018 yılları arasında öğretim görevlisi olarak çalışmış ve şef adaylarının beslenme eğitimlerini vermiştir.

Bir yandan profesyonel iş hayatına devam ederken bir yandan da Akademik eğitimine devam etme kararı alarak 2016 yılında Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde Yüksek Lisans programına başlamıştır. Şu sıralar ‘’Egzersiz Yapan Bireylerin Sağlıklı Yeme İndekslerinin Ve Besin Desteği Kullanımlarının Belirlenmesi’’ konulu tez çalışmasını sürdürmektedir.

2017-2018 yılları arasında Kalp-Damar Cerrahı Prof. Dr. Melih Us ile birlikte Nişantaşı Pax Clinic’de Well-Aging, Kalp- Damar Sağlığı ve Obezite üzerine çalışmalarını sürdürmüştür.

2018-2019 yılları arasında ise Etiler Verita Wellbeing Detox ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde klinik diyetisyenlik ve detox danışmanlığı yapmıştır. Ayrıca işin mutfak kısmına ilgi çekmek için Vegan- Vejeteryan beslenmesi üzerine mutfak workshopları düzenleyerek detox ekibiyle çeşitli yemek ve tatlı tarifleri geliştirmiştir. Yine aynı dönemde Clubsporium Akatlar’da spor diyetisyeni olarak çalışmış ve bu süreçte Personal Trainer’lara ve üyelere düzenli olarak Beslenme Eğitimleri vermiştir. TFF’nin düzenlemiş olduğu Futbolda Beslenme Uzmanlığı’nı da tamamlayarak sporcu beslenmesi üzerine olan çalışmalarını pekiştirmiştir.

Son dönemde Fulya İnca Klinik’te ve Ağrısız Yaşam Akademisi’nde danışan kabulü yapmakta olup; kilo yönetimi, zayıflama, kalp-damar sağlığı, sporcu beslenmesi ve ağrı yönetimi ve beslenme ilişkisi üzerine hizmet vermektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

INCA İSTANBUL NÖROCERRAHİ VE AĞRI MERKEZİ
Dikilitaş Mahallesi, Hakkı Yeten Cd. Selenium Plaza, 10/C Blok Kat:13 Şişli, İstanbul, Türkiye

INCA İSTANBUL NÖROCERRAHİ VE AĞRI MERKEZİ
Dikilitaş Mahallesi, Hakkı Yeten Cd. Selenium Plaza, 10/C Blok Kat:13 Şişli, İstanbul, Türkiye

Please publish modules in offcanvas position.